V stredu 9. apríla sa v odohral kvalifikačný turnaj v malom futbale mladších žiakov na multifunkčnom ihrisku pri našej škole. Turnaja sa zúčastnili okrem domácich chlapcov aj hráči z námestovských škôl - Slnečná a Cirkevná základná škola sv. Gorazda. Hráči z gymnázia sa na turnaj nedostavli, preto prehrali všetky zápasy kontumačne. Hruštínskym chlapcom sa napriek bojovnosti nepodarilo zaznamenať úspech. Prvý zápas prehrali so Slnečnou 0:3 a podľahli aj CZŠ sv. Gorazda 1:3. Napokon obsadili konečné 3. miesto. Našim reprezentantom treba poďakovať za úsielie a bojovnosť.
Reprezentovali: Dušan Tomáň, Šimon Šalata, Václav Macák, Michal Jancek, Kristián Mateček, Ľubomír Jurky, Jakub Voška, Jozef Kupčo, Lukáš Očkaják, Raislav Kytaš.