Dňa 19.11. 2024 (utorok) sa v telocvični odohral školský turnaj vo vybíjanej mladších žiačok zo 4. až 6. ročníka. Štvrtáčky hrali spolu. Turnaj sa hral systémom každý s každým. Dokopy sa odohralo 6 zápasov. Dievčatá, plné energie a elánu si vytvorili aj vlastné pokriky. Veľmi sa snažili zabojovať za svoju triedu. Najlepšie sa darilo dievčatám zo 6.A, ktoré nakoniec vyhrali celý turnaj bez straty bodu.
Celkové výsledky:
1. miesto: 6.A(Firicová S., Jurovčíková S., Jandeková, Kokošková, Márerová, Šalatová, Špaglová) 2. miesto: 6.B( Gereková, Kampošová, Kavoňová, Kompanová A., Kompanová N. Jurovčíková L., Očkajáková, Snováková 3. miesto: 5.A (Firicová, Jaššová, Kršáková, Martvoňová, Matečková, Sedlárová, Sitáriková, Vlžáková, Žilincová K.) 4. miesto: 4AB (4.A:Gáborová, Lihanová, Snováková,Trojáková, Vošková L. Vošková T., 4.B: Bugajová, Draganová, Janceková, Kampošová, Kokošková, Očkajáková, Plančová, Ťasnochová, Teťáková)
Najlepšou strelkyňou zápasu sa stala Sofia Jurovčíková (6.A) so 14 bodmi. Tesne za ňou bola Šárka Očkajáková (6.B) s 13 bodmi a Lea Firicová (5.A) s 11 bodmi.
Ďakujeme za pomoc pri zapisovaní dievčatám Hurákovej, Jurovčíkovej, Krajčovičovej.