Spanie v škole bolo úžasné. Stretli sme sa pred školou o 19:10. Spali sme v 8.A a 8.B, kde sme sa aj vyložili. Na začiatku sme mali diskotéku a tancovali sme na rôznu hudbu, ktorú nám púšťali DJs Katreník Štefan, Katreníková Alžbeta, Mišánik Samuel a Kľuska Matúš. Napr.: Náhodne sa určili dvojice dievča a chlapec ( vyberali sme si lístky) a tancovali sme slaďáky. Lujza Gáborová a Marek Šeliga vyhrali súťaž v tancovaní na novinách. Mali sme švédske stoly, aby sme sa mohli občerstviť. Potom sme šli do telocvične, kde sme hrali nočnú hru a turnaj vo florbale. Vyhrala trieda 6.B. Večer sme si pozreli film, ktorý sa nám veľmi páčil. Ráno sme mali budíček o 6:30. Po raňajkách sme všetko upratali a 7:30 sme mali odchod zo školy.
Všetkým sa spanie v škole páčilo a už teraz sa tešíme, že si to zas niekedy zopakujeme.
(november 2011, Martinka Šeligová, 6.B)