-
Na základe Uznesenia vlády SR č. 215/2021 sa žiaci a rodičia testujú iba v čiernych okresoch (okres NO je od 3.5. 2021 v červenej farbe)
-
Od štvrtka 29.4. nepredkladajú škole negatívny test žiaci ani ich zákonní zástupcovia. Zákonní zástupcovia predkladajú (pošlú po deťoch) Čestné prehlásenie o bezinfekčnosti. Na stiahnutie tu:
Cestne_vyhlasenie_o_bezinfekcnosti_k_3.5.2021%281%29.docx -
Deviataci budú potrebovať svoj negatívny test na prijímacie skúšky v pondelok 3.5., takže v sobotu im treba ísť na testovanie
-
Termín testovania pre verejnosť (aj deviatakov) je v sobotu 1.mája v čase 8.00-11.45, 13.00-18.00 v kultúrnom dome v Hruštíne
-
Ďakujeme, že aj naďalej dodržujete prísne hygienické opatrenia.